Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип двигуна | Щітковий |
Характеристики Кутова шліфувальна машина HiKOKI G13STAYGZ 600 Вт (G13STAYGZ)
| Габарити | 258x119x68 мм |
| Тип | КШМ (болгарка) |
| Вага | 1.9 кг |
| Кількість обертів | 11500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Максимальний крутний момент | 1.8 Нм |
| Довжина мережевого дроту | 1.8 м |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Плавний запуск | Так |
| Особливості | Захист від випадкового повторного запуску, захист від перегріву, плавний пуск |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Країна-виробник | Індія |
| Країна торгової марки | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


