
Бензопила Stihl MS 250, 2,3 кВт, шина 45 см
17 593 ₴
- Під замовлення
- Код: 11232000857
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Виробник | Stihl |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 45.4 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
БЕНЗОПИЛА МІЦНОЇ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПРИСАДИБНОЇ ДІЛЯНКИ
Найбільш потужна бензопила для домашнього господарства. Міцна й надійна, вона забезпечить комфортну роботу під час заготівлі дров, будівництва та звалювання невеликих дерев. Бензопила STIHL MS 250 - це хороший вибір для робіт на присадибній ділянці та у власному садку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 593 ₴

