
Коло відрізне по металу Sturm 150×1.6×22 (9020-07-150×16)
21 ₴
- Під замовлення
- Код: 9020-07-150x16
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Виробник | Sturm |
- Робочий матеріал: метал;
- Діаметр: 125 мм;
- Ширина: 2 мм;
- Вид: відрізний;
- Тип: суцільний;
- Діаметр посадки диска: 22.2;
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴
- Спосіб упаковки: Круг відрізний, упаковка.

