
Круг відрізний по металу (125 x 1.0 x 22.23 мм) Sturm 9020-125-10PRO
21 ₴
- Під замовлення
- Код: 9020-125-10PRO
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Виробник | Sturm |
Опис
Відрізні круги по металу Sturm застосовуються на ручних УШМ у різанні вуглецевих, конструкційних та легованих типів сталі.
Переваги:
- Використання високоякісних матеріалів
- Чудова зносостійкість
- Розривна міцність
- Технічні характеристики різання
- Універсальність застосування
Характеристики:
- Зовнішній діаметр: 125 мм
- Товщина: 1.0 мм
- Внутрішній діаметр: 22.23 мм
Обов'язкове використання в роботі з колом захисних пристроїв та дотримання правил експлуатації, позначених на етикетці.
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴
- Спосіб упаковки: Круг отрезной, упаковка.

