вверхвниз

Акумуляторна кутова дриль MAKITA DDA450ZK
16 992 ₴
- Під замовлення
- Код: DDA450ZK
Відправка з 22 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Тип | Дриль |
| Виробник | Makita |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Опис: Акумуляторний кутовий дриль MAKITA DDA450ZK
Makita DDA450ZK - це професійний акумуляторний кутовий дриль для роботи в важкодоступних місцях. Безщітковий двигун постійного струму створює менше тепловиділення і ідеально підходить для тривалого використання у виробничих цілях. Функція автоматичного приводу крутного моменту (ADT) регулює крутний момент та швидкість залежно від умов навантаження.
Дриль Makita DDA450ZK має обмежувач крутного моменту, який зупиняє обертання біт, якщо відбувається заклинювання для підвищення безпеки оператора та захисту інструменту.
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 992 ₴


