
Насадка ріжуча 34 мм для МФУ по ДЕРЕВУ та МЕТАЛУ Sturm 9050-02-01
165 ₴
- Під замовлення
- Код: 9050-02-01
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Sturm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Застосування оснастки | Різка |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 34 мм |
Насадка ріжуча
Sturm 9050-02-01 - використовується по обробці дерева, алюмінію, кольорові метали, пластик. Швидкороз'ємне з'єднання. Крок зуба 1,4. Товщина 0,8 мм Робоча довжина 40 мм, ширина: 34 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
- Спосіб упаковки: Насадка, упаковка.

