
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 450 TURBOTEC (600129700)
14 122 ₴
- Під замовлення
- Код: 600129700
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Виробник | Metabo |
Metabo SXE 450 TurboTec - це надійний інструмент для тонкої шліфовки та поліровки. Запатентований пристрій регулювання ексцентриситету Duo дозволяє в залежності від призначення встановлювати режим тонкої шліфовки або підвищеного знімання. Функція TurboBoost забезпечує підключення додаткових резервів потужності для максимального знімання. Система Power Control System запобігає появі слідів шліфування при установці працюючої машини на матеріал. Шліфмашина Metabo SXE 450 TurboTec має можливість підключення пилососа, що дозволяє утримувати робоче місце в чистоті. Дана модель поставляється в протиударному кейсі Metaloc для зручності зберігання і транспортування.
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 122 ₴

