
Рубанок Metabo HO 26-82 (602682700)
12 838 ₴
- Під замовлення
- Код: 602682700
Відправка з 22 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2.6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
Metabo HO 26-82 - це міцний і потужний деревообробний інструмент з підошвою рубанка 82 мм, яка виготовлена з литого під тиском алюмінію. Плоско-фрезерована підошва рубанка з V-подібною виїмкою легко виконує зняття фаски. Інструмент оснащений регулюванням глибини стругання і глибини фальца. Ручка на підошви рубанка забезпечує захист оброблюваного виробу і дає можливість комфортно ставити інструмент після виконання робіт. Можливість підключення пилососа дозволяє тримати робоче місце в чистоті. Проста і зручна система зміни міцних твердосплавних поворотних ножів. Ручка зручної форми має неслизьке накладку Softgrip. Дана модель поставляється в міцному кейсі MetaLoc в якому її зручно зберігати і транспортувати.
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 838 ₴

