
Дискова ручна пила Metabo KSE 55 VARIO PLUS (601204000)
20 456 ₴
- Під замовлення
- Код: 601204000
Відправка з 04 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
Metabo KSE 55 Vario Plus - комбінована заглибна та ручна дискова пилка – дві повноцінні функції в одному пристрої. Цільнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) дозволяє управляти числом обертів виходячи з властивостей матеріалу. Частота ходу зберігається практично незмінною під навантаженням. Дискова пила дуже легка завдяки корпусу і направляючої з литого під тиском магнію. Область біля рукоятки виконана з нековзного матеріалу Softgrip для комфортного захоплення інструмента. Metabo KSE 55 Vario Plus оснащена системою змащення, що забезпечує довгий термін служби редуктора, регулюванням градусного положення і індикатором різання, що дозволяє швидко і максимально точно виконати розпил по розмітці. Захист від перевантажень оберігає двигун від перегріву. В комплект входить поворотний патрубок для видалення тирси з можливістю підключення універсального пилососа.
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 456 ₴

