
Дискова ручна пила Metabo SET KS 85 FS (691197000)
22 367 ₴
- Під замовлення
- Код: 691197000
Відправка з 04 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
Metabo KS 85 FS + KFS 44 - це міцна дискова пила з потужним двигуном 2000 Вт. Легка і міцна лита підошва з алюмінієвого сплаву, що дозволяє виконувати точні різи. Завдяки спеціальній формі підошви, дана модель встановлюється не тільки на шини Metabo, але і на шини інших виробників (MAKITA, HIKOKI, HILTI, BOSCH). Пила Metabo KS 85 FS має можливість плавного регулювання кута нахилу підошви до 48° с добре видною шкалою і без застосування додаткового інструменту. Дискова пила обладнана блокуванням шпинделя, який дозволяє швидко змінювати оснастку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 367 ₴

