
Дискова ручна пила Metabo SET KS 66 FS (691135000)
14 339 ₴
- Під замовлення
- Код: 691135000
Відправка з 04 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 66 мм |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
Metabo KS 66 FS + FS 160 - це міцна дискова пила, безпосередньо застосовується на направляючих шинах Metabo і шинах інших виробників для довгих розрізів. Пила забезпечує найвищу точність розпилів. Дискова пила Metabo KS 66 FS оснащена регулюванням градусного положення і індикатором різання, що дозволяє швидко і максимально точно виконати розпил по розмітці. В комплект входить з'єднувальний елемент для пиловидалення з можливістю підключення універсального пилососа. Дана модель поставляється в картонній коробці.
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 339 ₴

