
Торцювальна пила Metabo KS 216 M LASERCUT (619216000)
6 785 ₴
- Під замовлення
- Код: 619216000
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
Торцювальна пила Metabo KS 216 M Lasercut призначена для розпилу дерев'яних заготовок з високою точністю різання. Пила оснащена ефективною системою пиловидалення, що дозволяє утримувати робоче місце в чистоті. Пила має спеціальні затиски для надійної фіксації заготовки зверху або попереду. Metabo KS 216 M Lasercut оснащена лазером для точної індикації лінії різу. Вбудована система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатнього освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 785 ₴

