
Бензопила Stihl MS 271, 2,6 кВт, шина 40 см
21 599 ₴
- Під замовлення
- Код: 11412000699
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.6 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Виробник | Stihl |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50.2 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
Міцна для універсального застосування в сільському, лісовому, комунальному господарстві. Екологічно чистий і економічний двигун 2-MIX, фільтрувальна система з попереднім очищенням повітря, байонетный замок кришок баків для зручного заправки. Цілісна кришка корпусу ланцюгової пили забезпечує швидкий доступ до фільтру і свічці.
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 599 ₴

