Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Виробник | Stihl |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 40.2 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
МІЦНА БЕНЗОПИЛА STIHL ПОТУЖНІСТЮ 2,0 КВТ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ГОСПОДАРСТВА
Практична та надійна бензопила STIHL MS 230 підходить для догляду за присадибною ділянкою, заготівлі дров, будівництва, звалювання дерев діаметром до 35 см. Із практичним оснащенням.
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399 ₴


