
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO J 6050
17 583 ₴
- Під замовлення
- Код: BO6050J
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Амплітуда коливань | 5.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Виробник | Makita |
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6050J - це універсальний інструмент для грубої шліфовки, фінішного шліфування і полірування, має два режими роботи (обертальний і вібраційний) і електронний контроль швидкості. Ефективна система пиловидалення через шліфувальну пластину дозволяє підвищити точність робіт. Комплект поставки: - паперовий пилозбірник - тарілчастий шліфувальний диск - шліфувальний папір - шестигранний ключ - валіза для транспортування MakPac
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 583 ₴

