
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 6030
10 835 ₴
- Під замовлення
- Код: BO6030
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Амплітуда коливань | 3 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Виробник | Makita |
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6030 - це надійний інструмент для тонкої шліфовки та поліровки. Шліфмашина має виключно низький рівень вібрацій і при цьому високу продуктивність роботи. Ергономічна рукоятка забезпечує повний контроль над інструментом. Регулювання числа обертів призначена для оптимальної обробки конкретного матеріалу. Комплект поставки: - паперовий пилозбірник - тарілчастий шліфувальний диск - шліфувальний папір - шестигранний ключ
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 835 ₴

