
Акумуляторний фрезер Makita DRT 50 ZX2
18 982 ₴
- Під замовлення
- Код: DRT50ZX2
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
Фрезер Makita DRT50ZX2 - це універсальний інструмент для професійного і побутового застосування, призначений для акуратної вибірки і нарізки жолобів і пазів, виконання фігурних і прямих вінцевих заготовок, щільної підгонки деталей один до одного. Завдяки зручно розташованим кнопкам управління (включення/виключення і блокування), забезпечується захист від випадкового включення інструменту і мінімізується ризик отримання травми під час роботи і псування заготовки. Оснащений Makita DRT50ZX2 функцією плавного пуску, електронним керуванням швидкістю обертання і зручною системою регулювання глибини занурення, що полегшує виконання різання і забезпечує точність виконання операцій. Крім того, в конструкції інструмента передбачена можливість підключення пиловловлюючого пристосування. Ергономічний корпус з прогумованим захопленням дозволяє комфортно і максимально точно проводити обробку заготовок. Подвійна підсвічування дає можливість виконувати роботу при недостатній освітленості робочої поверхні. Комплект поставки: Зверніть увагу акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входить.
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 982 ₴

