
Акумуляторна шабельна пила Makita DHS 710 Z (без АКБ)
13 957 ₴
- Під замовлення
- Код: DHS710Z
Відправка з 03 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна глибина пропілу | 68.5 мм |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Makita |
Акумуляторна шабельна пила Makita DHS710Z дуже зручна в експлуатації. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту. Система гальмування двигуна і нековзна напрямна ручка забезпечують високий рівень безпеки під час експлуатації. Комплект поставки: - напрямна - шестигранний ключ Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект поставки не входять.
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 957 ₴

