
Акумуляторна шабельна пила Makita DHS660RTJ
28 774 ₴
- Під замовлення
- Код: DHS660RTJ
Відправка з 03 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна глибина пропілу | 57 мм |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Makita |
Акумуляторна шабельна пила Makita DHS660RTJ – це зручний інструмент з поперечним розташуванням двигуна. Електричний гальмо плавно зупиняє обертання диска, що дозволяє користувачеві швидко відновити роботу. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту. Вбудована світлодіодне підсвічування, що полегшує роботу в темряві. Комплект поставки: - 2 акумулятора - зарядний пристрій - протиударний кейс MakPac
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 774 ₴

