
Акумуляторна шабельна пила Makita DRS780Z
19 083 ₴
- Під замовлення
- Код: DRS780Z
Відправка з 03 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 15.88 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Makita |
Акумуляторна шабельна пила Makita DRS780Z відрізняється легким і компактним дизайном - довжина всього 300 мм. Ергономічна обгумована рукоятка гасить вібрацію і зручно лежить в руці. Вбудована система захисту запобігає пошкодження батареї від перегріву, перевантаження і глибокої розрядки. Комплект поставки: - пиляльний диск 185 мм Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект поставки не входять.
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 083 ₴

