
Лобзик з підсвічуванням Makita 4351 FCT
11 448 ₴
- Під замовлення
- Код: 4351FCT
Відправка з 01 травня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Виробник | Makita |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Лобзик Makita 4351FCT призначений для швидкої, гладкою і акуратною розпилювання професійного рівня. Низький рівень шуму і вібрації досягається шляхом руху штока і системи противаги в протилежних напрямках. Основа може нахилятися на 45° вліво або вправо, що дає можливість пиляти під кутом. Лобзик оснащений електронною стабілізацією числа оборотів двигуна під навантаженням. Плавний пуск запобігає ривкам при старті. Дана модель оснащена системою світлодіодного підсвічування, яка дозволяє комфортно працювати в умовах недостатнього освітлення без застосування ліхтаря.
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 448 ₴

