Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Makita |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
Дриль Makita M6201 - це ідеальний інструмент для проведення будівельних і ремонтних робіт. Потужний двигун і знижує кількість оборотів редуктор збільшують крутний момент. Ергономічна передня рукоятка і компактний корпус знижують втому і дозволяють продовжити час безперервної роботи. Дриль Makita M6201 володіє оптимальним співвідношенням ціна-якість.
Основні переваги Makita M6201:
- 3 роки - повна гарантія на весь механізм
- 750 Вт - максимальна потужність
- Ключовий патрон на 13 мм - робота зі свердлами до 36 мм
- 36 мм - діаметр свердління в дереві
- 13 мм - діаметр свердління в металі
- 600 об/хв - низькі обороти двигуна для розмішування сумішей
- Наявність реверсу
- 2,7 кг - найменша вага в класі
Комплектація:
- Дриль-міксер Makita M6201
-
Ключ для патрона
-
Бічна рукоятка
-
Картонна упаковка
Опис дрилі Makita M6201
Makita M6201 - компактний дриль-міксер підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун потужністю на 750 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана редуктором з металевими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. Швидкість при роботі регулюється натисканням на критичний курок інструменту. На холостому ходу дриль видає до 600 об/хв, що досить для впевненого свердління і розмішування будівельних сумішей. Дриль поставляється в картонній упаковці з ключовим патроном, додатковою рукояткою і ключем для патрона.
Характеристики Дриль-міксер Makita M6201
| Габарити | 267x86x388 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Тип | Дриль-міксер |
| Вага | 2.7 кг |
| Клас | Професійний |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 600 об/хв |
| Кількість ударів | Немає |
| Тип патрона | Ключовий |
| Індикація зарядки | 0 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Регулювання обертів | З регулюванням |
| Наявність реверсу | Так |
| Ударний режим | Немає |
| LED-підсвітка | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Тип акумулятора | 0 |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Японія |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 402 ₴


