Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Технічні характеристики
Додаткові дані
Номінальна споживана потужність
900 W
Частота обертання холостого ходу*
2.800 – 11.000 об/хв
Круг, Ø
125 мм
Напруга, електрична
220 В
Потужність віддачі*
450 W
Нарізка шліфувального шпинделя
M14
Вага*
1,9 кг
Вимикач
Фіксатор вимикача
Загальні показники вібрації (Чорнова обробка поверхонь (обдирання))
Емісійний показник вібрації А•год
7,5 м/с²
Похибка K
1,5 м/с²
Загальні показники вібрації (Шліфування шліфувальними аркушами)
Емісійний показник вібрації А•год
7,5 м/с²
Похибка K
1,5 м/с²
Чорнова обробка поверхонь (обдирання)
Емісійний показник вібрації А•год
7,5 м/с²
Похибка K
1,5 м/с²
Шліфування шліфувальними аркушами
Емісійний показник вібрації А•год
7,5 м/с²
Похибка K
1,5 м/с²

Информация для заказа
- Цена: 3 608 ₴





