
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Австрия |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс, Выброс в травосборник, Боковой выброс |
| Высота скашивания | 100 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 410 мм |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 52 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Тип привода колес | Задний |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Производитель | Stihl |
| Пользовательские характеристики | |
| Регулятор скорости | Нет |
| Самохідна | Да |
| Ширина скошування | 41 |
Технічні характеристики
| Ширина скошування | 41 см |
| Висота скошування | 20 - 100 мм |
| Регулювання висоти скошування | 7-fach (zentral) |
| Об’єм кошика для трави | 52 л |
| Ширина пристрою | 50 см |
| Висота пристрою | 108 |
| Діаметр передніх коліс | 190 мм |
| Діаметр задніх коліс | 215 мм |
| Привод | 3,5 km/h |
| Тип мотору | EVC 200.5 C |
| Робочий об’єм | 139 см³ |
| Номінальне число обертів насадки | 2800 об/хв |
| Вага | 30 кг |
| Рівень потужності звуку гарантований LWA | 93 дБ (A) |
| Рівень звукового тиску виміряний згідно з LpA | 79 дБ (A) |
| Фактор невизначеності рівня звукового тиску KpA | 2 дБ (A) |
| Вібрація на кермі ahw | 4,4 м/с² |
| Невизначеність вібрації K | 2,2 м/с² |
Бензинова газонокосарка RM 443 T: особливо маневрена для садів незручної форми завдяки приводу коліс
Завдяки маневреній газонокосарці STIHL RM 443 T садівники-любителі можуть з легкістю доглядати за садами середнього розміру та садами неправильної форми. Ширина скошування 41 см, колеса з плавним ходом і легкий полімерний корпус забезпечують високу маневровість. Ви особливо оціните одношвидкісний привід коліс на газонах з ухилами або для косіння великих площ. Ви можете запустити двигун з мінімальними зусиллями завдяки функції легкого запуску. Завдяки стандартному обладнанню з кількома ножами, вбудованою функцією мульчування та бічним викидом, ця газонокосарка підходить як для косіння, так і для мульчування. Ви можете збирати свіжоскошену траву безпосередньо в кошик або розподіляти її по газону за допомогою бічного викиду.
Регульоване по висоті комфортне кермо забезпечує комфортне та ергономічне косіння. Розташована по центру семирівнева функція регулювання висоти зрізу проста у використанні та дозволяє зрізати висоту від 20 мм до 100 мм. 52-літровий контейнер для збору трави відкривається для надзвичайно швидкого та легкого спорожнення та оснащений індикатором рівня наповнення, який показує, коли потрібно випорожнювати скошену траву.
- Цена: 20 980 ₴


