| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.26 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Производитель | AGM |
Sturmax AGM9024P – універсальна, продуктивна болгарка (КШМ) професійної лінійки інструменту Sturmax під робочий діаметр диска 230 мм. Модель оснащена потужним 2400 Вт електродвигуном з броньованими армованою ниткою обмотками та захистом від перевантаження, редуктором з шестернями підвищеної міцності, високоякісними, пилозахищеними підшипниками – все це гарантує надійну, стабільну роботу інструменту, навіть при роботі у складних умовах. Наявність системи плавного пуску дозволяє виключити стартовий ривок під час запуску, а також сприяє тривалому терміну служби колекторно-щіткового вузла. Зручність використання забезпечують: задня поворотна ручка, захисний кожух із швидкозатискним кріпленням, а також можливість фіксації пускової клавіші. Для зручності обслуговування передбачена функція швидкого доступу до щіток, що дозволяє проводити їх заміну без демонтажу елементів корпусу.
Призначення:
- для зачистних, відрізних операцій.
Особливості:
- Броньовані обмотки двигуна – надійний захист від пилу та абразивних частинок.
- Система плавного пуску – виключає стартовий ривок під час запуску інструменту.
- Швидкознімний захисний кожух – можливість фіксації та регулювання кожуха без застосування допоміжного інструменту.
- Поворотна задня рукоять – забезпечує комфорт та надійність хвату.
- Фіксація кнопки пуску – забезпечує зручність при тривалому, безперервному використанні.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 36 місяців.
- Цена: 3 929 ₴


