
Болгарка (КШМ) з регулюванням обертів Sturmax AGM95125PE 1200Вт, 125 мм
2 002 ₴
- В наличии
- Код: AGM95125PE
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Производитель | AGM |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Sturmax AGM95125PE – надійна та продуктивна болгарка (КШМ) професійної лінійки інструменту Sturmax під робочий діаметр диска 125 мм. Завдяки оптимальному компонуванню, модель відмінно лежить в руках, а вивірені масово-габаритні показники сприяють кращому контролю інструмента навіть при роботі в умовах важкого доступу. Інструмент оснащений потужним 1200 Вт електродвигуном з додатковим бронюванням армованою ниткою від пилу та абразивних частинок, і редуктором із шестернями підвищеної міцності – все це дозволяє впевнено використовувати болгарку при роботі з різними матеріалами, включаючи камінь та плитку. Передбачено захист від навантаження. До переваг моделі Sturmax AGM95125PE варто віднести наявність константної електроніки – завдяки цьому, оберти на валу шпинделя під впливом навантаження не зменшуються і залишаються постійними – це благотворно впливає на якість і ефективність роботи. Крiм того, інструмент має систему плавного пуску, що запобігає стартовому ривку болгарки при запуску і сприяє тривалому терміну служби колекторного вузла, а також електронне регулювання обертів в діапазоні від 4000 до 10000 об/хв. Для більшої зручності та зниження витрат часу на підготовчі дії, інструмент комплектується захисним кожухом із швидкозатискним кріпленням. Також, у штатну комплектацію моделі Sturmax AGM95125PE включений твердосплавний олівець (встановлюється в додаткову рукоятку) для швидкої та точної розмітки оброблюваної поверхні.
Призначення:
- для зачистних, відрізних, шліфувальних операцій.
Особливості:
- Константна електроніка – дозволяє підтримувати оптимальні оберти незалежно від навантаження.
- Система плавного пуску – виключає стартовий ривок інструменту під час запуску.
- Функція регулювання обертів – можливість застосування інструменту для різних типів робіт, матеріалів, оснастки.
- Швидкознімний захисний кожух – можливість фіксації та регулювання кожуха без застосування допоміжного інструменту.
- Твердосплавний олівець – забезпечує швидке і точне нанесення розмітки на поверхню заготовки.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax професійної лінійки діє збільшена гарантія до 36 місяців.
- Цена: 2 002 ₴






