| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Производитель | AGM |
Sturmax AGM90121P – надійна та продуктивна болгарка (КШМ) професійної лінійки інструменту Sturmax під робочий діаметр диска 125 мм. Завдяки оптимальному компонуванню, модель відмінно лежить у руках, відносно невелика маса сприяє комфорту використання при тривалих роботах, а компактні розміри корпусу та клиновидний корпус редуктора забезпечують зручність роботи в умовах обмеженого простору. Інструмент оснащений потужним 1200 Вт електродвигуном з додатковим бронюванням армованою ниткою від пилу й абразивних частинок, редуктором із шестернями підвищеної міцності, фірмовими пилозахищеними підшипниками – все це дає змогу впевнено використовувати болгарку під час роботи з різними матеріалами, зокрема, з каменем або плиткою. Передбачено захист від перевантаження. Мережевий кабель інструмента має гумову ізоляцію, що зберігає його гнучкість та еластичність під час роботи в умовах знижених температур. У комплектацію болгарки Sturmax AGM90121P входять бічна додаткова рукоять, ключ для зміни оснастки, а також комплект вугільних щіток.
Призначення:
- для зачисних, відрізних, шліфувальних операцій.
Особливості:
- Бронювання електромотора армованою ниткою – забезпечує надійний захист від пилу та абразивних частинок.
- Високоякісні пилозахищені підшипники – забезпечують довгий термін служби.
- Гумовий морозостійкий мережевий кабель – зберігає гнучкість та еластичність при низьких температурах.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
- Цена: 1 768 ₴





