вверхвниз

Кутова шліфувальна машина Sturmax AGM9012T 125 мм, 1000Вт
1 262 ₴
- В наличии
- Код: AGM9012T
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Производитель | AGM |
Sturmax AGM9012T – універсальна компактна болгарка (КШМ) побутового класу під робочий діаметр диска 125 мм. Інструмент має невеликі габаритні розміри та масу, що значною мірою сприяє кращому контролю, та зручності застосування навіть при проведенні робіт у стиснених умовах. Модель оснащена потужним 1000 Вт електродвигуном та редуктором з шестернями підвищеної міцності, що забезпечують надійну, та стабільну роботу інструменту при виконанні різних відрізних або зачистних операцій. Передбачено захист від навантаження. У штатну комплектацію моделі входять: бічна рукоятка та ключ для зміни оснастки.
Призначення:
- для зачистних, відрізних операцій.
Особливості:
- Ергономічний тонкий корпус – сприяє надійності хвату та кращому контролю інструменту.
Информация для заказа
- Цена: 1 262 ₴





