
Гібридний інвертор EnerSol, трифазний, 12 кВт, 51,2В
89 918 ₴
- Под заказ
- Код: EHI-12000TP
Отправка с 01 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Допустимая пиковая мощность | 27000 Вт |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Номинальное входное напряжение | 380 В |
| Номинальная мощность | 12000 Вт |
| Номинальный ток | 17.4 А |
| Солнечная батарея | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 660 мм |
Переваги
Вбудований BMS балансує батареї та подовжує їх термін експлуатації
ON&OFF GRID та можливість продажу в мережу
Захист від високого струму
Захист від високої напруги
Захист від перегріву
Моніторинг через застосунок через WIFI
Підмішування електроенергії від мережі до сонячної
До 16 груп паралельних з'єднань, гнучке розширення потужності
Можливість роботи з генератором
Вхідні характеристики
Номінальна вхідна змінна напруга, 400В
Номінальна частота, 50Гц
Діапазон вхідної змінної напруги, 170-290В
Вхідний струм, 17,4А
Вихідні характеристики
Номінальна напруга, 230В
Номінальна частота, 50Гц
Номінальна потужність, 12кВт
Максимальна потужність (пікова 5 ceкунд), 27кВт
Bypass
Максимальна пропускна потужність (Bypass), 16,97кВт
Максимальна пропусний струм (Bypass), 24,5А
Робота з батареєю
Тип сумісних батарей AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion
Діапазон напруги, 40-62В
Макс. Струм заряду, 250А
Макс. Струм розряду, 250А
МРРТ
Максимальна потужність сонячного поля, 16000Вт
Максимальна напруга МРРТ, 1000В
Номінальна напруга МРРТ, 720В
Робочий діапазон МРРТ, 300-1000В
Старт МРРТ, 320В
Струм МРРТ, 27А + 27А
Можливість працювати з акумуляторами без BMS є
Порти комунікації BMS RS485, CAN
- Цена: 89 918 ₴


