
Гібридний інвертор EnerSol, однофазний, 8 кВт, 51,2В
67 938 ₴
- Под заказ
- Код: EHI-8000SP
Отправка с 01 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Допустимая пиковая мощность | 16000 Вт |
| Число фаз питания | 1 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 8000 Вт |
| Номинальный ток | 34.78 А |
| Солнечная батарея | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.4 кг |
| Высота | 153 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 420 мм |
Переваги
Вбудований BMS балансує батареї та подовжує їх термін експлуатації
ON&OFF GRID та можливість продажу в мережу
Захист від високого струму
Захист від високої напруги
Захист від перегріву
Моніторинг через застосунок через WIFI
Підмішування електроенергії від мережі до сонячної
До 16 груп паралельних з'єднань, гнучке розширення потужності
Можливість роботи з генератором
Вхідні характеристики
Номінальна вхідна змінна напруга, 230В
Номінальна частота, 60Гц
Діапазон вхідної змінної напруги, 170-280В
Вхідний струм, 34,78А
Вихідні характеристики
Номінальна напруга, 230В
Номінальна частота, 50Гц
Номінальна потужність, 8кВт
Максимальна потужність (пікова 5 ceкунд), 16кВт
Bypass
Максимальна пропускна потужність (Bypass), 11,27кВт
Максимальна пропусний струм (Bypass), 49А
Робота з батареєю
Тип сумісних батарей AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion
Діапазон напруги, 38,4-63В
Макс. Струм заряду, 120А
Макс. Струм розряду, 120А
МРРТ
Максимальна потужність сонячного поля, 5000Вт*2
Максимальна напруга МРРТ, 500В
Номінальна напруга МРРТ, 270В
Робочий діапазон МРРТ, 60-450В
Старт МРРТ, 70В
Струм МРРТ, 27А або 20А*2
Можливість працювати з акумуляторами без BMS є
Порти комунікації BMS RS485, CAN
- Цена: 67 938 ₴

