Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stihl |
| Країна виробник | Австрія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна ширина скошування | 350 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина | 1530 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 540 Вт |
Надійний електротріммер з косильною головкою AutoCut C. Ідеальний для підстригання кромок газонів і скошування трави навколо дерев, доріжок, сходів на садовій ділянці. Підходить також для роботи на малих площах.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 919 ₴






